Kontakta oss

Packaging Arena har kontor i kärnan av Karlstad, två minuter från tågstationen och 20 minuter från Karlstad Airport. Besök oss gärna!

Har du några funderingar är det bara att ringa eller maila. Använd gärna formuläret nedan för att komma i kontakt med oss om du inte vet vem du ska kontakta specifikt. Vi ses och hörs! 

Våra medarbetare

contact Sandra Eriksson
Managing Director
sandra.eriksson@packagingarena.com
Telefon: +46(0)54-203873
Mobil: +46(0)73-8027904
contact Charlotte Welander
Controller
charlotte.welander@packagingarena.com
Telefon: +46(0)54-203870
Mobil: +46(0)73-2097660
contact David Eriksson
Communications
david.eriksson@packagingarena.com
Telefon: +46(0)54-203871
Mobil: +46(0)76-7880745
contact Nina Kask
Open Innovation Manager
nina.kask@packagingarena.com
Telefon: +46(0)54-203875
Mobil: +46(0)703-232585
Lisa Campbell svartvitt Lisa Campbell
Packaging Development & Sales
lisa.campbell@packagingarena.com
Mobil: +46(0)702-271601
contact Ninni Danielsson
User Experience Analyst
ninni.danielsson@packagingarena.com
Telefon: +46(0)54-203880
Mobil: +46(0)73-3185605
Anna Web Contact Anna Kjellberg
Packaging Developer
anna.kjellberg@packagingarena.com
Telefon: +46(0)54203878
Mobil: +46(0)72-2419035
Lena Nasr web Lena Nasr
Packaging Development Manager (föräldraledig)
lena.nasr@packagingarena.com
Telefon:
Mobil:
Eva Svärd web Eva Svärd
Administration (föräldraledig)
eva.svard@packagingarena.com
Telefon:
Mobil: